Yazmak, düşüncelerimizi akışına bırakmamaktır. Bu nedenle çoğumuz kendimizi yazarak daha iyi ifade etmiyor muyuz? Yazar’ı yazmak fiilinin geniş zamanlı hali değil, bir söylem biçimi, hayat tarzı olarak görüyoruz.
 
İnsanlığa, yaşama, topluma dair söyleyecekleriniz varsa ve bunu yazarak yapmak istiyorsanız sizleri güzel sanatlar fakültelerinin dramatik yazarlık bölümüne hazırlıyoruz. Hem kişisel gelişiminiz hem de sahne sanatları bölümü yetenek sınavları için referanslı hocalarımızla eğitim veriyoruz.
 
EĞİTİM SONUNDA SERTİFİKA VERİLMEKTEDİR.
 
Yazarlık Bölümü ile Eğitim verdiğimiz Konu Başlıkları
 
Yazılı Anlatım
Makale,Söyleşi,Eleştri,Deneme,Anı
Öykü ve Roman Yazarlığı
Drama Yazarlığı
-Tiyatro Yazarlığı
-Sinema & Senaryo Yazarlığı
-Radyo Oyunu Yazarlığı
-Televizyon (Dizi,Belgesel vs.) Yazarlığı
-Yaratıcı Yazarlık
-Reklam Yazarlığı
-Çocuklar için Yazarlık (10 yaş ve üstü için)

Program içeriği 
Yukardaki konu başlıkları esas alınarak eğitim programımızı size özel şekillendirmekteyiz.1 aylık süreyle temel yazarlık eğitiminizi tamamladıktan sonra ilgi alanınız belirlenmek kaydı ile farklı gruplar (Yukarıdaki konu başlıkları ile ilgili) oluşmaktadır.Böylelikle size özel gruplarda hedeflerinize ve ilgi alanınıza yönelik eğitim almaktasınız.Grup derslerimiz aylık 8 Saat ,bireysel derslerimiz ise aylık 4 saat ve bireyseldir.Grup dinamiğine ve verilen etüt,ödev gibi çalışmaların  olduğu ders saatleri 30 dk ile 1 saat arasında uzayabilir.
 
1 ay temel yazarlık eğitimi dahil toplamda 3 ay sürecek olan eğitiminizin sonunda Sertifika almaya hak kazanırsınız.
 Kursumuzu arayarak ayrıntılı bilgi alabilir, hafta içi ve hafta sonu kurslarımıza dileğiniz doğrultusunda kayıt olabilirsiniz.